Poradna DOT

Poradna  Pro lepší svět

1. Odvykání kouření
Také patříte mezi kuřáky, kteří nedokáží přestat i když to již mnohokrát zkoušeli?
Existuje metoda, jak přestat kouřit bez abstinenčních příznaků a stresu. Vyhnout se tak i nervozitě, nevolnostem a emoční nepohodě.
Tato ověřená technologii pracuje na principu kompenzace/harmonizace zvýšené aktivity centra závislostí v limbickém systému mozku a to pomocí reverzní vlnové charakteristiky, kterou změří a zpracuje přístroj ERI. Metoda je vždy striktně individuální podle daného stavu klienta.
Léčba je bezbolestná a nemá vedlejší účinky.
Z pravidla se jedná o 1 – 3 terapie podle typu závislosti.
Jedna terapie stojí 1.500 Kč.
Touto metodou lze léčit i závislost na alkoholu i jiných omamných látkách, případně i potravinách.
Nezávaznou konzultaci si objednejte zde:
Vaše jméno a příjmení*:
Váš email*:
Váš telefon*:
Kód slevy/heslo:
 
nebo na infolince: +420 773 740 319
2. Trápí vás úprava váhy?
Máte kila navíc? Nebo naopak jejich nedostatek?  Získat zpět svoji ideální váhu je možné v případě, kdy docílíte životní rovnováhy. Mysl, tělo, duch. Spojte se s naší terapeutkou Evou Fischer, která se dlouhodobě zabývá touto tématikou v Rakousku a od letošního roku i v České republice
Pokud máte  zájem vytvořit individuální plán, objednejte se na  konzultaci zde….
Vaše jméno a příjmení*:
Váš email*:
Váš telefon*:
Kód slevy/heslo:
 
nebo na infolince: 00420 773 740 319
3. Bolí vás záda nebo máte jiné fyzické či psychické potíže?
Ve většině případů lze najít rychlé a efektivní řešení pomocí metod EFT, RUŠ a dalších technik, které jsou určeny pro využití v psychosomatické oblasti a celostním přístupu ke zdraví. Informujte se o možnostech, které jsou k dispozici díky novým poznatkům výzkumu a vědy.
Rádi vám také představíme a naučíme metodu, kterou objevila naše kamarádka Hanka z Brna. Jedná se sestavu velmi jednoduchých dechových i fyzických cviků, které zvládne každý. Časově se jedná o 10-15 min denně a cvičení můžete praktikovat doma nebo v zaměstnání. Budete překvapeni rychlými výsledky.
Pokud máte zájem o individuální konzultace, objednejte se zde…
Vaše jméno a příjmení*:
Váš email*:
Váš telefon*:
Kód slevy/heslo:
 
nebo na infolince: 00420 773 740 319

 

4. Mediace

Mediace je šířena v Čechách od počátku 90.let Know how této techniky v netrestní oblasti přivezli mediátoři  z USA z iniciativy nadace Partners for Democratic Change.

Mediace je nový obor alternativního řešení konfliktů mimosoudní cestou, který se využívá v 60 až 70 % pracovních, obchodních, rodinných či komunitních sporů, přičemž zhruba dvě třetiny končí uzavřením výsledné dohody.

Hlavním přínosem je zvládnutí emoční bouře aktérů sporu a vytvoření prostoru pro vzájemné pochopení i nalezení řešení, která jsou pro lidi v konfliktu neviditelná. Naše poradna se specializuje na:

Rodinné spory

Pracovně právní spory

Majetkové spory

Cena první konzultace je 1.000 Kč/hodinu

Na základě konzultace bude s klientem domluven rozsah mediačního případu, cenová kalkulace i rozsah hodin, které budou k řešení případu potřeba.

Více informací a termín si můžete domluvit na infolince: 773 740 319

Vaše jméno a příjmení*:
Váš email*:
Váš telefon*:
Kód slevy/heslo: