Patron regionu

 

Patron regionu

„tvoříme místa, kde se dobře daří“

Příběh „O děravém vědru“ nám vyprávěl obyvatel oblasti Pembrokeshire v Anglii, kde již 70 let funguje systém, který je prospěšný všem místním lidem. Nejprve zjistili, proč a kudy jim utíkají z regionu peníze. Pak našli řešení, jak tyto peníze udržet v regionu. Společně tato skupina obyvatel dosáhla soběstačnosti i  samostatnosti ve čtyřech oblastech: Ekonomické, zdravotní péče, sociální a ekologické

Kromě této inspirace „Děravým vědrem“,  jsou v našem  ryze českém projektu využity i naše dlouholeté zkušenosti z různých obchodních modelů a systémů, inovativních marketingových technologií i psychologie.

Funguje na spolkovém a franšízovém principu. Přináší zcela nové nástroje do světa podnikání i do všech oblastí běžného života. Tento projekt  je tvořen lidmi, které spojila jasná vize. A je vhodný pro lidi, kteří chtějí aktivně tvořit.  Chceme vybudovat společnými silami, regionální ekonomicky stabilní systém, který bude podporovat zvýšení kvality života a sociální jistoty. A to pro všechny obyvatele i podnikatele, kteří se do tohoto projektu aktivně zapojí. Projekt má tři pilíře stability:

  •  1. SPOLEK PRO LEPŠÍ SVĚT – nezisková organizace:
  •  2. FRANŠÍZA ČESKÝ PATRON – aktivní regionální koordinátoři:  
  •  3. Regionálním věrnostní program
  • Dlouhodobá ekonomická udržitelnost toho projektu vychází z obchodního modelu a mobilní technologii postavené na QR kódech. Jsme přesvědčeni, že místní obyvatelé raději vydají peníze za běžné nákupy  u místních regionálních obchodníků, pokud se jim část z těchto peněz formou Cashback programu vrátí zpět do peněženky. A časem také pochopí, že tyto peníze v regionu ještě několikrát oběhnout (lokální multiplikátor) a tato cirkulace je i v jejich zájmu. Z každého výdaje v našem systému, každý získá svůj díl odměny.

Přínos pro region:

  • Peníze zůstanou více v regionu (lokální multiplikátor)
  • Z každého nákupu peníze zpět formou Cashback
  • Příprava strategie přežití v lokálních komunitách
  • Úspěšní regionální podnikatelé vytvoří více pracovních příležitostí
  • Podpora regionálních projektů i neziskových organizací

K vytvoření loajální skupiny zákazníků, kteří upřednostní nákup regionálních produktů, před nákupem v Supermarketu, byl založen Spolek Pro lepší svět. Jeho úlohou je, kromě organizování akcí pro členy spolku, sdružit významné regionální podnikatele a aktivní osobnosti, kteří v minulosti i dnes jsou hybnou silou regionu. Vytvořit zájmovou skupinu místních obyvatel, která bude tento systém dále doporučovat. Přirozenou cestou bude na bázi virálního marketingu s využitím sociálních sítí rozšiřovat zákaznickou síť.

Vyberte si region, který chcete podpořit a kontaktujte nás.  Společně můžeme docílit mnoho změn.

 

Klikni zde !

 

 

Kontaktní údaje:     info@prolepsisvet.cz